WhatsApp
Menü
Your Cart

Silter Süper Mini Profesyonel Ütü 7,5 Litre

Silter Süper Mini Profesyonel Ütü 7,5 Litre
Yeni
Silter Süper Mini Profesyonel Ütü 7,5 Litre
  • Model: SPR-MN-2075
7.080,00TL
kdv + 6.000,00TL

Silter Süper Mini Profesyonel Ütü 7.5 Litre

 

Manometreli

 

 

 

Su Kapasitesi7.5 litre
Kazan Rezistansı Gücü2500 W @220Y
Ütü Rezistansı Gücü800 W @220Y
Enerji Tüketimi-1,8kWh
Voltaj220/230 V 50/60 Hz
Ütüleme Süresi-6,5 saat
Buhar Basıncı3,5 bar
Ağırlık-
Buhar Yoğunluğu10-100 g/dak-Ayarlanabilir Buhar
Kazan MalzemesiÖzel Paslanmaz Çelik
Buhar Hazırkık Süresi-13 dakika
Su Tahliye VanasıVar
Sesli İkaz(Su Bitince)Var

 

 

 

 

 

ÜRÜN HAKKINDA

Silter Süper Mini Profesyonel Sanayi Tipi Ütü 7,5 Litre - SPR/MN 2075

Profesyonel Mini Ütü (7,5 Litre)

Portatiftir. Tekerlekli sehpası ile istediğiniz yere taşıyabilirsiniz. Küçük ebatlı oluşuyla az yer kaplar ve kullanım kolaylığı sağlar, ister sehposıyla kullanın, isterseniz sehpasından çıkarıp masa üstünde. Özel tasarlanmış sehpası ile istediğiniz yükseklik ayarını yapabilirsiniz. Kısa sürede buhar hazır olur. Zaman ve enerjiden tasarruf şarjlar. Tek kullanımda 6.5 saat kesintisiz ütü yapabilirsiniz. Beş farklı emniyet sistemi ile güvenli ütüleme yapabilir, manometre sayesinde buhar basıncını kontrol edebilirsiniz. Gövde üzerindeki kumanda panosuyla ve ışıklı ikaz sistemleriyle herkes tarafından rahatça kullanılabilir. Buhar alışkan gücünü kontrol panosundan ayarlayabilirsiniz. Elektro statik boyalı saç gövde darbelere karşı dayanıklı ve paslanmaya karşı korumalıdır. Özel paslanmaz çelik buhar kazanı, kireç oluşmasını önler ve kireçten kaynaklanan sorunları ortadan kaldırır. İşiniz bittiğinde su tahliye vanasını açarak suyu tahliye edebilirsiniz. El ütüsü ergonomik tasarlanmıştır ve yorulmadan ütüleme yapılmasına yardımcı olur. Sürekli ve güçlü buharıyla kol kuvveti kullanmadan mükemmel ütüleme yaparsınız. Su bittiğinde sesli ikaz sistemi sizi uyarır. İsterseniz askıda ütüleme yapabilirsiniz.


Kullanım Alanları: Konfeksiyon atölyeleri, terziler, kuru temizlemeciler, modelhaneler, gelinlikçiler, oteller, lokantalar, ordu evleri, lojmanlar, tüm okullar, yurtlar, askeri birlikler, hastane ve klinikler.


 

Silter Kazanlı Ütü, Gazzella Kazanlı Ütü, Gazella Ütü, Silter Ütü, Silter Buharlı Ütü, Silter Kazanlı Ütüler, Gazella Buharlı Ütü, Gazella Ütü Fiyatları, Gazzella Buhar, Kazanlı Ütü, Silter Buhar Kazanlı Ütü, Silter KazanlıÜtü Fiyatları