WhatsApp
Menü
Your Cart

Leke Çıkarma Makinaları

Leke Çıkarma Makinaları

Leke Çıkarma Makinaları

Gelişmiş teknolojik bir sistemle üretilen leke çıkarma makinaları, oldukça iyi özelliklere sahip olarak bu yöndeki işlemlerin en verimli şekilde yapılabilmesine bir imkân tanımaktadır. Çeşitli türden kumaşlar üzerinde oluşan zorlayıcı lekelerin daima bu gelişmiş leke çıkarma makinaları ile temizlenmesi çok daha kolay olabilmektedir.

Genel olarak teknik açıdan güçlü bir yapıya sahip olan leke çıkarma makinaları, kumaşın türü ve yapısına uygun olarak etkin bir temizleme işlemini yerine getirebilmektedir. Bu noktada temizlik işleminde başarıya ulaşılması için lekenin türünün de iyi şekilde analiz edilmesine ihtiyaç olmaktadır. Hava ve merkezi sistemli bir buhar fonksiyonuna sahip olabilen bu makinalar, kullanımı ve işlevselliği oldukça etkin olan ürünlerdir.

Leke çıkarma makinası ürünlerinden maksimum düzeyde bir performans alabilmek için bu ürünleri olabildiğince en iyi kalitede almak oldukça önemlidir. Firmamız Albayrak Ütü bünyesinde bizler oldukça gelişmiş ve iyi tasarıma sahip ürünlerin satışlarını yapmaktayız. Kullanım amacı ve hedeflerinize uygun olarak bizlerden leke çıkarma makinaları ürünleri konusunda daima gerekli destekleri en iyi şekilde alabilirsiniz.

Leke Çıkarma Makinası Modelleri

Günümüzde her alanda kullanıma oldukça uygun olan birçok yapıda leke çıkarma ürünün tasarımı yapılmıştır. Teknik özellikleri bakımından birtakım farklılıklar gösterebilen bu ürünlerin isteğe ve tercihe uygun olarak seçilmesi daima mümkündür.

Firmamız Albayrak Ütü bünyesinde bu konuda oldukça iyi ve farklı kalitede ürünlere yer verilmiştir;

  • Leke çıkarma makinası dikey sistem tasarımları,
  • Leke çıkarma makinası kabinli tip yatay sistem tasarımları,
  • Leke çıkarma ürünleri kendinden kazanlı olan dikey sistem makinalar,
  • Kendinden kazanlı olan kabinli tip leke çıkarmak ürünleri,

Oldukça kaliteli tasarıma sahip leke çıkarma ürünlerine sahip olmak isteyen müşterilerimiz bizlerden bu ürünler kapsamında istedikleri şekilde hizmetler alabilirler. Her bir satışını yaptığımız ürünlerimiz gerekli şekilde bir garanti altında bulunmaktadır. Ayrıca bu ürünleri firmamızda çok uygun fiyatlarla temin edilebilmektedir.

Leke Çıkarma Makinaları Çalışma Sistemi

Leke çıkarma makinalarının kendisine özel olarak bir çalışma ve sistem yapısı bulunmaktadır. Bu makinaların kendisinden vakumlu olan bir sistemi vardır. Bu durumun en önemli artısı, ürünlerin sabitlenmesi ve böylelikle de kolaylıkla temizlenebilmesini sağlamasıdır. Bu makinaları sisteminde yer alan aydınlatma mekanizması, temizlenecek alanı daha iyi şekilde görünür bir hale getirir.

Böylelikle çalışma çok daha etkin ve kaliteli bir şekilde yapılabilmiş olur. Ürün seçiminde özellikle dikkat edilmesi gereken en temel şey, leke çıkarma parçaları ve kabin kısmının paslanmaz malzemelerden oluşturulmuş olmasıdır. Firmamızda yer alan ürünleri her biri genel kalite standartlarını en iyi şekilde karşılamaktadır.

Leke Çıkarma Makinaları Sipariş

Firmamız Albayrak Ütü’den leke çıkarma ürünlerini temin etme işlemleri birçok bakımdan oldukça kolay bir şekilde yapılabilmektedir. Bunun için sitemiz üzerinden ilgili ürünlerin seçimi yapılmalıdır. Daha sonraysa bu ürünlere yönelik olarak telefonla sipariş veya Whatsapp ile sipariş seçeneklerinden biri seçilmeli ve sipariş işlemi tamamlanmalıdır.

* Ful otomatik sistemdedir. Kazanı içerisindedir. Ayrıca farklı bi buhar kazanı gerektirmez. Üst ve tava sistemi 304 kalite paslanmazdır. * Kendinden vakumlu sistemdir.* Işık ile lekeli alan aydınlatılır. Bünyesindeki pompa sistemi ile sürekli ve kesintisiz 7/24 ütüleme yapılabilir.  ..
28.800,00TL kdv + 24.000,00TL
* Ful otomatik sistemdedir. Kazanı içerisindedir. Ayrıca farklı bi buhar kazanı gerektirmez. Üst ve tava sistemi 304 kalite paslanmazdır. * Kendinden vakumlu sistemdir.* Işık ile lekeli alan aydınlatılır. Bünyesindeki pompa sistemi ile sürekli ve kesintisiz 7/24 ütüleme yapılabilir.  ..
39.600,00TL kdv + 33.000,00TL
* Merkezi sistem buhar ve hava ile çalışır. Üst ve tava sistemi 304 kalite paslanmazdır. * Kendinden vakumlu sistemdir.* Işık ile lekeli alan aydınlatılır.  Elektrik Gücü  : 220/380 Elektrik (V) : 400Rezistans G  : -Motor Gücü  : 0,55Pompa Gücü&..
16.800,00TL kdv + 14.000,00TL
* Yatay tip leke makinası genellikle kurutemizleme işinde kullanılır.* Merkezi sistem buhar ve hava ile çalışır. Üst ve tava sistemi 304 kalite paslanmazdır. * Kendinden vakumlu sistemdir.* Işık ile lekeli alan aydınlatılır.  Kapasite (ad/s)  : -Elektrik (V)  : 400..
27.600,00TL kdv + 23.000,00TL
Gösterilen: 1 ile 4 arası, toplam: 4 (1 Sayfa)