WhatsApp
Menü
Your Cart

Silter Süper Mini Profesyonel Ütü 1 Litre

Silter Süper Mini Profesyonel Ütü 1 Litre
Yeni
Silter Süper Mini Profesyonel Ütü 1 Litre
  • Model: SPR-MN-2000
3.280,40TL
kdv + 2.780,00TL

Silter Süper Mini Profesyonel Ütü 1 Litre

Manometreli

 

 

Su Kapasitesi1 litre
Kazan Rezistansı Gücü1000 W @220Y
Ütü Rezistansı Gücü800W @220Y
Enerji Tüketimi-1 kWh
Voltaj220/230 V 50/60 Hz
Ütüleme Süresi-1,5 saat
Buhar Basıncı2,5 bar
Ağırlık7,54 kg
Buhar Yoğunluğu70 g/dak
Kazan MalzemesiÖzel Paslanmaz Çelik
Buhar Hazırkık Süresi

-7 dakika


ÜRÜN HAKKINDA

Silter SPR/MN 2000: Profesyonel Süper Mini Ütü, Silter Mini Ütü Ürün Bilgileri 
Silter Mini Ütüler, Silter Mini Ütü Satışı, Mini Ütü Özel Paslanmaz Çeliktendir

Silter Profesyonel Süper Mini Ütü (1 Litre)

Portatiftir. İstenilen yere rahatça taşınabilir. Küçük ebatları sayesinde kullanım kolaylığı sağlar ve az yer kaplar. Birkaç dakikada buhar kullanıma hazır olur. Zamandan tasarruf sağlar. Elektrikten tasarruf sağlar. Gövde üzerindeki manometre (1 litrelik ürünler hariç), size buhar basıncını gözünüzle kontrol etme avantajı sağlar. Beş farklı emniyet sistemi (kazan ve ütü termostatı, kazan basınç şalteri, kazan sigortası ve emniyet ventili) ile maksimum güvenlikle ütüleme yapılır. Elektro statik boyalı saç gövdesi dayanıklı ve paslanmalara karşı korumalıdır. Gövde üzerindeki ışıklı ikaz sistemleri sayesinde herkes tarafından rahatça kullanılabilir. Özel paslanmaz çelik buhar kazanı, kireç oluşmasına engel olur ve kireçlenmeden meydana gelebilecek sorunları ortadan kaldırır. Kazan hacimleriyle orantılı olarak su takviyesi yapmadan uzun süre ütüleme yapabilirsiniz. Ergonomik tasarlanmış el ütüsü, hafiftir ve yorulmadan ütüleme yapılmasını sağlar. Sürekli ve güçlü buharı sayesinde elbiseleri askıdayken de ütülenir, kol kuvvetine gerek duyulmadan kırışıklıklar anında yok edilir, ütüleme süresi üçte bir oranında kısalır, böylece mükemmel ve zevkli bir ütüleme gerçekleşir.
Kullanım Alanları: Konfeksiyon atölyelerinde, terziler, kuru temizlemeciler, modelhaneler, gelinlikçiler, oteller, restaurantlar, ordu evleri, lojmanlar, okullar, yurtlar, askeri birlikler, hastane, klinikler, polis okulları ve ara ütülemede kullanılırlar.


 

Silter Ütü, Silter Kazanlı Ütü, Gazella Ütü, Silter Buharlı Ütü, Silter Buhar Kazanlı Ütü, Silter Kazanlı Ütüler, Gazella Buharlı Ütü, Gazzella Buhar Kazanlı Ütü, Gazzella Kazanlı Ütü, Silter KazanlıÜtü Fiyatları, Gazella Ütü Fiyatları