WhatsApp
Menü
Your Cart

Paskara Motor ve Aspiratörleri

Paskara Motor ve Aspiratörleri

Paskara Motor ve Aspiratörleri

Paskara masaların çalışma prensibi ütü bağlantısının, ütüleme yapılacak ürünlere uygun ek bölmelerin, aparatların ve pompa sisteminin olmasıdır. Aynı zamanda vakumlu ve vakumsuz modelleri kullanım olarak en kaliteli ütüyü yapmayı sağlıyor. Kendi içerisinde bulunan buhar kazanlı paskara masaları ise işlerin kolaylaşmasına imkan tanıyor. Ürünlerimiz arasında işletmelerin vazgeçilmezi olan paskara ürünlerimizin elbette bazı yedek parçaları zamanla bozulabilir. Bu kullanıcı kaynaklı ya da yoğun kullanım sonucu zamanla oluşabilir. Kesintisiz olarak iş devamlılığı sağlamak için paskara motor fiyatları politikamızı her zaman en alt seviyeye indirgiyoruz.

Paskara Motor ve Aspiratörleri Çeşitleri

Paskara motor ve aspiratörleri farklı çeşitlerde sizlere sunuluyor. Ürünlerimiz arasında; paskara aspiratörü ve potent salyangoz fan bulunmaktadır. Paskara masaların kullanımında en önemli parçalar arasında bulunan motor, sistemin çalışması adına oldukça önemlidir. Aspiratör ise hava çıkışını hortumla sağlayan önemli işleve sahip bir parçadır. Paskara masalarda bulunan özel hortum ile hava zemine verilmez. Böylelikle doğru aspire ile çalışma esnasında yerden toz kalkmaz.

Paskara Çeşitleri ve Yedek Parçaları

Paskara çeşitleri kullanım alanına, özelliklerine ve mevcut parçalarına göre farklılık gösterir. Her paskara modelinin ortak işlevi daha kaliteli ütü yapmaktır. Sizlerin hangi alanda olursa olsun daha az yorularak ütü yapmanız için elimizden geleni yapıyoruz.

Paskara çeşitleri ve parçaları;

  • Geniş Paskara motor ve aspiratörleri
  • Dar Paskara motor ve aspiratörleri
  • Geniş vakumlu motor ve aspiratörleri
  • Dar vakumlu paskara motoru ve aspiratörleri
  • Dar kol paskara motor ve aspiratörleri
  • Pres paskara motor ve aspiratörleri
  • Kendiliğinden kazanlı paskara motor ve aspiratörleri

Diğer ütü yedek parçaları için lütfen tıklayın.

Bu modellerin her biri için kullanılan motor çeşitlerimiz ile paskara masanızı en yeni haliyle kullanmaya devam edeceksiniz. Kullanım kolaylığı ile zamandan tasarruf, 7/24 ütü imkânınız olacak.

Kendiliğinden Kazanlı Paskara Motor ve Aspiratör Kullanımı

Kendiliğinden kazanlı paskara modellerimizde öncelik belirli bir alanda tek bağlantı ile tüm ütü işlemini yapmaktır. Kolaylık ve hız gerektiren yoğun ütü işleminde paskara motor ve aspiratörleri vazgeçilmez yedek parçalardır. Özellikle motor, paskaranın olmazsa olmazıdır.

Ev Tipi Paskara Motor ve Aspiratör Kullanımı

Ev tipi olarak kullanılan uygun ölçü ve ebatlardaki paskara masa ürünlerimizde ütü masası motoru verim almanız adına önemlidir. Kullanım talimatlarına uyulması halinde uzun süreli kullanıma uygundur. Bazı nedenlerden dolayı motor ya da aspiratör kaynaklı sorunlarda ise uygun fiyata paskara masanızın aksaklıklarını düzeltebilirsiniz. Ev tipi kullanımınızı kolaylaştırarak yaşam kalitenizi artıracaksınız.

Zor görünen her işin üstesinden kısa sürede gelecek ve ufak arızaları ufak değişimlerle halledeceksiniz. İstediğiniz paskara motor ve aspiratör ihtiyacınız için öncelikle bizimle iletişime geçebilir ve siparişinizi vererek işlerinize devam edebilirsiniz. Sizin yerinize en ufak ayrıntıyı düşünüyoruz ve sizlere daha kaliteli ürünlerle, markalarla hizmet vermeye özen gösteriyoruz. Ütü için gerekli malzemeler bizden, ütüleme keyfi sizden olacak.

 

Gösterilen: 1 ile 3 arası, toplam: 3 (1 Sayfa)