WhatsApp
Menü
Your Cart

Transfer Baskı Yapıştırma presleri

Transfer Baskı Yapıştırma presleri

Transfer Baskı Yapıştırma Presleri

Transfer baskı tekniği günümüzde birçok alanda kullanılmaktadır. Teknolojinin kâğıt ve kumaşa uygulandığı bir sistem olup, makinelerimizin kaliteli bir iş ortaya çıkarması kullanım alanını genişletmiştir. Sıcak pres tekniğiyle, transfer baskı kâğıdı kısa sürede kumaşa uygulanır. Transfer baskı kâğıt kullanılarak gerçekleştirilir. Transfer baskı için özel kullanılan kâğıt, polyester kaplı zemine uygulanır. Transfer baskı yapıştırma preslerimiz ile metraj baskılar kısa sürede gerçekleştirilir.

Transfer Baskı Yapıştırma Pres Modelleri

Kullanım alanına, üretim sayısına uygun olarak farklı modellerle sunduğumuz baskı presleri makinelerimiz, son teknoloji kullanılarak üretilmiştir. Teknik özellikleri, kalitesi ve üstün performansı ile kısa sürede fazla üretim gerçekleştirebilirsiniz.

Transfer baskı yapıştırma pres modellerimiz;

  • 40*50 cm transfer baskı makinesi
  • Döner kafa pnömatik cep transfer baskı makinesi
  • Tek kafalı manuel transfer baskı makinesi
  • Döner çift kafalı pnömatik transfer baskı makinası
  • Transfer baskı presleri farklı özelliklere sahiptir. Portatif olarak kullanılabildiği gibi sanayi tipi olarak büyük ebatlarda da kullanılabilir.

40*50 CM Transfer Baskı Makinesi

Manuel sistem olarak kullanılan ve tek tabanlı özelliğe sahip olan modelimiz, portatiftir. İçeriğinde kullanılan dijital termostat sayesinde ısı ayarı hassas seviyede yapılır. Dijital parçaları arasında saniye ayarlama tuşu bulunmaktadır. Bu ayar ile istediğiniz saniye tamamlanır ve alarm sesi ile uyarı alırsınız. Manuel olarak, dik baskıların yapılması ve mekanik olarak çevirme yöntemiyle baskı ayarı yapılması mümkündür. 61 kg ağırlığında olup masa üstünde kullanabilirsiniz.

Döner Kafa Pnömatik Cep Transfer Baskı Pres Makinesi

Çift kalıp kullanımı ile zamandan tasarruf yapabileceğiniz transfer baskı döner kafa pnömatik ürünümüz, hava ile çalışan bir sisteme sahiptir. Kısa sürede birçok işi halledebilir, baskı esnasında yeni baskıları hazırlarsınız. Dijital saniye ayarı, dijital termostat ise makinenize üstün performans sağlar. Çift tablalıdır, manuel olarak sağ ve sol yönlü, otomatik dik kumaşa transfer baskı yapılır.

Tek Kafalı Manuel Transfer Baskı Pres Makinesi

Tek tabla olarak kullanılan manuel sisteme sahip makinelerimiz arasındadır. Dijital termostat ile ısı kontrolünü en verimli şekilde yapabilirsiniz. Mekanik çevirmeli baskı ayarı, manuel dik baskı ve saniye ayarı özelliklerine sahip ürünümüzle kısa sürede çok iş çıkaracaksınız. Pres makineler ütü ile yapışan transfer baskı yöntemlerinden daha kalıcı ve verimli sonuçlar verir.

Çift Kafalı Yarı Otomatik Transfer Baskı Pres Makinesi

Dijital termostat ile ısı ayarı ve kontrolü yapabilirsiniz. Çift kalıp ile daha kısa sürede daha fazla üretim yapmanız mümkündür. Çift tablalı özelliğiyle otomatik olarak dik baskı yapılır. Manuel yöntemler ise sağ ve sol baskılar tamamlanır. 135 kg ağırlığına sahiptir.

Çift Kafalı Pnömatik Transfer Baskı Pres Makinesi

310 kg ağırlığına sahip olan makinemiz, hava ile çalışan pnömatik sisteme sahiptir. Çift kalıp özelliği ile zamandan büyük oranda tasarruf sağlar. Özellikle tekstil transfer baskı makinası olarak kullanılan ürünümüz sağ, sol ve otomatik olarak dik baskı uygulaması gerçekleştirir. 220 V ile 380 V arası enerjiye sahiptir. 10 kw kalıp ısıtıcısı olan ürünümüz hızlı üretime destek olacak yapıdadır. Bir kalıp üzerinde baskı yaparken, diğer kalıpta yeni baskı hazırlığı yapmanız mümkündür.

Çift Kafalı Pnömatik Transfer Baskı Presi Pnömatik sistem hava ile çalışır. Çift kalıp özelliği sayesinde zaman kaybını minimuma indirir. Bir baskı işini yaparken diğer kalıpta yeni baskılar hazırlayabilirsiniz. Dijital termostat ile hassas ısı kontrolü sağlanır. Dijital saniye sayacı ile isted..
46.800,00TL kdv + 39.000,00TL
40*50 cm. Transfer Baskı Makinası  Tek tablalı manuel sistemdir. Portatif; masa üstüne konulabilir. Dijital termostat ile hassas ısı kontrolü sağlanır. Dijital saniye sayacı ile istediğiniz saniyeye ayarlayıp, alarm sesi ile uyarı verir. Mekanik çevirmeli baskı ayarı yapılabilir. Tek tabla..
18.000,00TL kdv + 15.000,00TL
Çift Kafalı Yarı Otomatik Transfer Baskı Presi Çift kalıp özelliği sayesinde zaman kaybını minimuma indirir. Bir baskı işini yaparken diğer kalıpta yeni baskılar hazırlayabilirsiniz. Dijital termostat ile hassas ısı kontrolü sağlanır. Dijital saniye sayacı ile istediğiniz saniyeye ayarlayıp kaç..
28.800,00TL kdv + 24.000,00TL
Döner Kafa Pnömatik Cep Transfer Baskı Presi Pnömatik sistem hava ile çalışır. Çift kalıp özelliği sayesinde zaman kaybını minimuma indirir. Bir baskı işini yaparken diğer kalıpta yeni baskılar hazırlayabilirsiniz. Dijital termostat ile hassas ısı kontrolü sağlanır. Dijital saniye sayacı ile is..
26.400,00TL kdv + 22.000,00TL
Tek Kafalı Havalı Transfer Baskı PresiTek tablalı  sistemdir. Portatif; masa üstüne konulabilir. Dijital termostat ile hassas ısı kontrolü sağlanır. Dijital saniye sayacı ile istediğiniz saniyeye ayarlayıp, alarm sesi ile uyarı verir. Mekanik çevirmeli baskı ayarı yapılabilir. Tek tablalı olup,..
36.000,00TL kdv + 30.000,00TL
Gösterilen: 1 ile 5 arası, toplam: 5 (1 Sayfa)