WhatsApp
Menü
Your Cart

Buhar Kazanları

Buhar Kazanları

Buhar Kazanları

Buhar kazanları günümüzde birçok farklı alanda kullanım niteliği olan gelişmiş sisteme sahip ürünlerdir. Ütü işlemlerinin çok elverişli bir şekilde yapılabilmesi sürecinde genel olarak buhar kazanlarının gücünden faydalanılmaktadır.

Buhar kazanı sistemleri ile ütüleme işlemlerinin yapılması, daima daha memnun edici sonuçların alınabilmesine bir katkı sağlamaktadır. Bu sistem çerçevesinde ütüleme işlemleri daha kısa sürelerde gerçekleştirilebilmektedir.

Buharlı kazan ütü sistemlerinde buhar her zaman hazır bir durumda bulunmaktadır. Ütüleme işlemi için gerekli olan buharın elde edilmesi için bu sistemde herhangi bir şekilde beklemeye gereksinim yoktur. Bu hazır olduğu için doğrudan ütülemeye geçmek mümkün olmaktadır.

Sanayi tipi buhar kazanı veya diğer sistemli buhar kazanlarının seçiminde kaliteli ürün yapısına dikkat etmek gereklidir. Çünkü ancak böyle olduğu takdirde ürünlerden uzun vadeli olarak iyi bir verim alınabilmesi mümkün olmaktadır.

Firmamız Albayrak Ütü bünyesinde endüstriyel buhar kazanı ve farklı türde sistemlerde birçok buhar kazanı ürün seçeneği yer almaktadır. Bunların firmamızdan her zaman temin edilebilmesi için gerekli şanslar mevcut bulunmaktadır.

Satılık buhar kazanı ürünleri için firmamızla iletişime geçilmesi yeterli olmaktadır. Albayrak ütü hizmet alımlarında ürün seçimi konusunda tüm müşterilerimiz rahatlıkla kendilerine uygun olarak bir inisiyatif kullanabilirler.

Kaliteli Buhar Kazanı Ürün Seçenekleri

Elektrikli buhar kazanı ve diğer sistemler kapsamında günümüzde oldukça iyi türde ürünleri tasarımları yapılmıştır. Genel ihtiyaçlar doğrultusunda insanlar bu ürünlere her bakımdan oldukça kolay bir şekilde ulaşabilmektedirler.

Firmamız Albayrak Ütü bu kapsamda çok iyi seçeneklere yer vermiştir;

  • Tek ütülü 10LT kapasitesinde buhar kazanları,
  • Tek ütü özellikli 10LT otomatik buhar kazanı ürünleri,
  • Full otomatik özellikte iki çıkışlı buhar kazanı ürünleri,
  • Full otomatik kapasiteli iç çıkışlı buhar kazanı modelleri,
  • Full otomatik niteliğe sahip dört çıkış sistemli buhar kazanı ürünleri,

Firmamızda bu türde tasarıma sahip oldukça iyi kalitede ürünlere yer verilmiştir. Garanti kapsamında olan bu ürünler daima uzun süreler en iyi verimlilikle kullanılmaya uygun bir yapıdadır. Sıfır olduğu gibi 2. el buhar kazanı ürünlerinin de bizlerden satın alınması mümkündür.

Uygun Fiyatlı Buhar Kazanları

İkinci el buhar kazanı ürünlerini satın almak, yine bu ürünlere sahip olmak konusundaki en iyi seçeneklerden biridir. Bu durum özellikle iyi maliyetleri ortaya çıkarması bakımından daima iyi bir seçimi oluşturmaktadır.

Ancak buhar kazanı fiyatları sıfır ürünler için de uygun maliyetlerde olabilmektedir. Firmamız bu konuda gerekli destekleri müşterilerine sunmaktadır. Bizlerden isteğe uygun olarak ikinci el veya sıfır ürünler daima en iyi kalitede ürünler alınabilir.

Buhar Kazanı Sipariş

Ütü buhar kazanı fiyatları konusunda oldukça iyi fırsatlar sunan firmamız Albayrak Ütü'den bu ürünler kolaylıkla sipariş edilebilir. Yine bu durum sıfır ürünler için de geçerlidir. İnternet sitemiz üzerinde yer alan ürünlerimize yönelik olarak satın alma işlemleri için bizlerle iletişime geçilebilir. Bu işlem için telefon veya Whatsapp sistemi rahatlıkla kullanılabilir.

24 Saat aralıksız çalışma imkanıBasınç buhar göstergesi% 100 emniyet sistemli basınç şarteliTekerlekli sistem sayesinde taşıma kolaylığıSu yok ikaz lambasıIsıtıcı göstergesiPaslanma ve aşınmaya karşı özel HRP alaşımlı buhar tankı..
16.200,00TL kdv + 13.500,00TL
24 Saat aralıksız çalışma imkanıOtomatik su besleme pompasıBasınç buhar göstergesi% 100 emniyet sistemli basınç şarteliTekerlekli sistem sayesinde taşıma kolaylığıSu yok ikaz lambasıSu tahliye vanasıIsıtıcı göstergesiPaslanma ve aşınmaya karşı özel HRP alaşımlı buhar tankıBir ütü çalıştırma kapasite..
20.400,00TL kdv + 17.000,00TL
Ürün Hakkında24 Saat aralıksız çalışma imkaniOtomatik su besleme pompasıBasınç buhar göstergesi% 100 emniyet sistemli basınç şarteliTekerlekli sistem sayesinde taşıma kolaylığıSu yok ikaz lambasıSu tahliye vanasıIsıtıcı göstergesiPaslanma ve aşınmaya karşı özel HRP alaşımlı buhar tankıİki ütü çalışt..
25.200,00TL kdv + 21.000,00TL
Ürün Hakkında24 Saat aralıksız çalışma imkanıOtomatik su besleme pompasıBasınç buhar göstergesi% 100 emniyet sistemli basınç şarteliTekerlekli sistem sayesinde taşıma kolaylığıSu yok ikaz lambasıSu tahliye vanasıIsıtıcı göstergesiPaslanma ve aşınmaya karşı özel HRP alaşımlı buhar tankıDört ütü çalış..
28.800,00TL kdv + 24.000,00TL
Ürün Hakkında24 Saat aralıksız çalışma imkanıOtomatik su besleme pompasıBasınç buhar göstergesi% 100 emniyet sistemli basınç şarteliTekerlekli sistem sayesinde taşıma kolaylığıSu yok ikaz lambasıSu tahliye vanasıIsıtıcı göstergesiPaslanma ve aşınmaya karşı özel HRP alaşımlı buhar tankıÜç ütü çalıştı..
26.400,00TL kdv + 22.000,00TL
Gösterilen: 1 ile 5 arası, toplam: 5 (1 Sayfa)