WhatsApp
Menü
Your Cart

Silindir Ütüler

Silindir Ütüler

Silindir Ütüler

Büyük ebatlı kumaşların ütülenmesini kolaylaştıran çözümler arasında yer alan silindir ütü sanayi tipi ütüler arasında bulunmaktadır. Farklı ebatlarda ve malzeme içeriği ile kullanımı kolaylaştıran ve tek seferde büyük parçaların ütülenmesini sağlayan, zamandan tasarruf edeceğiniz bir makine sistemidir. Kullanım alanları oldukça geniş olup, üretim ve imalat alanında kırışmayan kumaşların paketlenmesine yardımcı olur. Üretim sonrası kumaşların son ütü tekniğinde silindir ütü kullanımıyla tamamlanması, ambalajın daha muntazam olmasını kolaylaştırıyor.

Silindir Ütü Kullanım Alanları

Silindir ütü kullanım alanları içerisinde birçok sanayi ve işletme bulunmaktadır. Ütüler arasında sanayi tipi silindir ütü olarak bilinmektedir. Günlük işlerde ev tipi ütüler kullanılarak ütülenmeyen birçok ürün kuru temizleme tarafından ütülenir. Kuru temizleme firmaları tarafından tercih edilen silindir ütü modellerimiz ile daha randımanlı ütü imkânı sunuyoruz.

Kullanım alanları;

 • Çamaşırhane
 • Kuru temizleme
 • Otel
 • Restoran
 • Cafe
 • Tesis
 • Tatil köyü
 • Kamp işletmeleri
 • Hastane
 • Öğrenci yurdu
 • Yatılı okullar

Bunun gibi birçok işletme ütüleme masraflarını daha kontrol edebilir hale gelmektedir. Silindir ütü sistemi ile tüm çamaşırlar, çarşaf, kılıf, nevresim takımı ve daha birçok ürün kısa sürede ütülenmektedir.

Silindir Ütü Boyutları

Silindir ütü modellerimiz kullanım yerine ve amacına uygun ölçülerde bulunmaktadır. Bizden tedarik edebileceğiniz makinelerimiz ile müsait kullanım alanınıza uygun olarak makine bulabileceksiniz. Makine fiyatları ölçülere uygun olarak değişmektedir. Çalışma performansı ve teknik özellikleri her boyutta aynı verimi sağlar. 60 cm, 70 cm, 80 cm, 85 cm ve 90 cm ölçülerde silindir ütü modellerimiz bulunmaktadır.

Silindir Ütü Kullanılan Ürünler

Kullanım alanlarında silindir ütü kullanımı ile birçok ürüne ütü yapılmaktadır. Çarşaf, peçete, masa örtüleri, nevresim, düz tekstil olarak imalat yapan firmalar, kumaş imalatı yapan fabrikalar ve kullanan işletmelerde yer alan tekstil ürünlerinin ütü işlemi için uygundur. Silindir parçalar ile tek dokunuşta üstün performans. En iyi kalitede, zarar görmeden endüstriyel ütü ile tekstil ürünlerinizi ütüleyebilirsiniz.

Düğün Mekânları, Otel ve Tesislerde Silindir Ütü Kullanımı

Silindir ütü oteller için oldukça kurtarıcıdır. Birçok otelden bu konuda talep almaktayız. Günlük olarak 2 kez değiştirme yapılan çarşaf, nevresim, yastık kılıfı, otel restoran masa örtüleri ve perdeler çamaşırhaneler yıkandıktan sonra ütü işlemine geçilir. Ütünün ise daha hızlı, verimli ve tek dokunuşta olması için pratik bir sistem olan silindir parçalara sahip olan silindir ütümüz kullanılır.

Restoran, Bar ve Cafelerde Silindir Ütü Kullanımı

Restoran ve cafelerin kişi kapasitesi ve servis yoğunluğuna göre örtü kullanımı artış göstermektedir. Bu nedenle büyük parçaların kolaylıkla ütülenmesi için büyük ütü tabanına ihtiyaç vardır. Hassas kumaşlara sahip örtülerin zarar görmeden ütülenmesi adına bu önemlidir. Gece kulüpleri, cafe bar işletmeleri de bu konuda örtülerini temiz tutmalıdır. Kullanım alanlarına göre birçok masrafı kısmak isteyen işletmeler özellikle restoran gibi sürekli kulanım gerektiren alanlarda tercih edilmektedir.

Silindir Ütü Silindir Ütü
Yeni 2-3 Gün
Ölçüler:60 cm / 70 cm / 80 cm / 85 cm / 90 cm Arası ölçülerde stoklarımızdadır.KULLANIM ALANLARI : Merkezi ÇamaşırhanelerdeOtel, Tatil Köyü, Kamp gibi tesislerde kurulu çamaşırhanelerindeRestoran, kafe, bar gibi tesislerdeki F&B ÇamaşırhanelerindeKuru..
15.000,00TL kdv + 15.000,00TL
Gösterilen: 1 ile 1 arası, toplam: 1 (1 Sayfa)