WhatsApp
Menü
Your Cart

Buharlı Şişirme Ütü Makinaları

Buharlı Şişirme Ütü Makinaları

Buharlı Şişirme Ütü Makinaları

Buharlı şişirme ütü makinaları tekstil veya konfeksiyon sektöründe üretimi yapılan ürünlerin kısa sürede ve ürünlerin zarar görmeden ütülenmesini sağlayan makinalardır. Bu makinelerde ürünler ilk olarak makinenin buharı yardımıyla yumuşatılır. Yumuşatma işleminin ardından ise şişirilerek ütülenmesi sağlanır.

Bu kategoride bulunan makinelerimiz farklı özelliklerdeki konfeksiyon ürünlerinin ütülenmesini sağlamaları ve ütüleme işlemi için kalifiye elemanlarına ihtiyaç duymamaları sebebiyle konfeksiyon sektöründe kullanılabilirler. Ütüleme ve şişirme gibi işlemlerde ürünlere herhangi bir zararları olmadığı içinde kaliteli kullanım sağlarlar.

Buharlı Şişirme Ütü Makinesi Çeşitleri

Giyim sektöründe üretimi yapılan ürünlerin ütülenme ve satışa hazırlanma hızını artıran buharlı şişirme makineleri kategorimizde yer alır. Bu makinelerimiz giyim alanında üretilen farklı ürünlerin ütülenebilmesini sağlarlar. Ancak ürünlerimiz içerisinde tek bir ürün çeşidi için özel olarak üretilmiş olan makinelerde bulunur.

Müşterilerimizin kategorimizde bulabilecekleri buhar şişirme ütü makinesi çeşitleri şunlardır;

  • Mont şişirme ütü makineleri
  • Yatay tip pantolon şişirme ütü makineleri
  • Kendinden kazanlı mont şişirme makineleri
  • Manken ütü makinaları
  • Pnömatik kıstırmalı mont şişirme makineleri

Bu makinelerimiz kategorimiz üzerinden ve firmamızla kurulan iletişimle birinci el veya ikinci el olarak satın alınabilirler. Bu makinelerimiz de farklı ürünlerin ütülenme ve şişirilme imkanı vardır. Bunun için makinenin ayar bölümü kullanılarak ürüne göre güç ve zaman ayarı yapılır.

Makineler Kullanılarak Ütülenebilen Ürünler

Albayrak Ütü firması olarak kategorimiz üzerinden satışa sunduğumuz buharlı şişirme ütüleri büyük oranda pantolon, eşofman, ceket, mont, palto ve manto ütülenmesini sağlar. Buhar ve zaman ayarları bulunan ütülerimiz ürüne uygun olarak ayarlanarak eşit bir şekilde ütülenme sağlar.

Bu sayede de çalışanların ürünleri ütüleme işlemi için harcayacakları zamanı ortadan kaldırır. Makinelerimizin tercihine bağlı olarak kol gerdirme özelliklerinin bulunması sayesinde kol ve diğer bölümlerde bulunan kırışıklıkları tamamen ortadan kaldırır. Böylece sipariş edilen ürünlerin satış için hazırlanma süresi daha az olmuş olur.

Montlar İçin Kullanılabilen Şişirme Ütü Makineleri

Buharlı ve son kalitede ürettiğimiz şişirme ütü makineleri yaygın olarak montlar için kullanılırlar. Normal şartlarda montlarda bulunan kırışıklık ve şekil bozukluklarının ortadan kalkması zor olur. Ancak mont ütüsü sayesinde üretilen montlar ütü aparatına geçirilerek her bölümü ütülenerek paketlemeye hazırlanır. Aparatlar sayesinde montlar gerdirilebildiği için ütüleme işlemi daha kısa sürer ve montlar herhangi bir deformasyona uğramadan kullanılabilirler.

Buharlı Şişirme Ütü Makinelerinin Fiyatları

Albayrak ürün çeşitleri arasında bulunan ve kategorimiz üzerinden satışını yaptığımız buharlı şişirme ütü makinelerinin fiyatları insanlara yüksek gelebilir. Ancak makinelerimiz çalışan ihtiyacını azaltması, yarım saatte ütülemeye hazır olması ve ütüleme işlemini normal ütüleme işlemlerinden kısa sürede yapması sebebiyle alım için uygundur. Ayrıca kalitesi ve kullanışlılığı sebebiyle uzun yıllar montları ve pantolonları şişirerek ütüleme işlemi yaptığı için sektörün ütü işlemleri için harcayacağı maliyetleri büyük oranda düşürür.

Bunun dışında sıfır ürün almak istemeyenler için ikinci el makine satışlarımızda mevcuttur. Ceket ütüsü, pantolon ütüsü ve mont şişirme ütüsü gibi çeşitlere sahip olan buharlı şişirme ütülerimizin fiyatları 4 bin ile 9 bin arasında değişebilmektedir. Sizlerde atölyeleriniz, fabrikalarınız ve terzihaneleriniz için şişirme ütü makinelerine ihtiyaç duyuyorsanız Albayrak ütü web sayfamıza girerek kategorimizdeki ürünleri inceleyebilirsiniz.

Ürünün cinsine göre ayarlanabilen şişme özelliği vardır. Buhar ve üfleme süreleri zaman ayarlıdır. İmalatta düşük maliyet ve yüksek verim sağlar. Mont, palto ve manto gibi giysileri ütüler. Emniyet ventili sistemiyle 0 emniyetlidir. Pompalı sistem sayesinde su beslemesi otomatiktir. Yaklaşık 25 daki..
27.600,00TL kdv + 23.000,00TL
Mont Şişirme Ütü Makinası Ürünün cinsine göre ayarlanabilen şişme özelliği vardır. Buhar ve üfleme süreleri zaman ayarlıdır. İmalatta düşük maliyet ve yüksek verim sağlar.  Kapasite (ad/s)  : 100Elektrik (V)  : 400Rezistans G  : -Motor Gücü  : 0..
28.200,00TL kdv + 23.500,00TL
Ürünün cinsine göre ayarlanabilen şişme özelliği vardır. Buhar ve üfleme süreleri zaman ayarlıdır. İmalatta düşük maliyet ve yüksek verim sağlar,Ön baskı aparatı ve kol gerdirme otomatik çalışır. Kapasite (ad/s)  : 100Elektrik (V)  : 400Rezistans G  : -Motor Gücü&n..
48.000,00TL kdv + 40.000,00TL
Eşofman ve likralı ürünlerin ütülenmesine otomasyon ve hız kazandırır. Ürünün doğallığını bozmadan ütüler.Hava üfleme ve buhar verme süreleri ayarlanabilir.Kapasite (ad/s) : 75Elektrik (V) : 400Rezistans G : -Motor Gücü : 0,75Pompa Gücü : -Buhar Giriş (") : 1/2"Buhar&nb..
27.600,00TL kdv + 23.000,00TL
Gösterilen: 1 ile 4 arası, toplam: 4 (1 Sayfa)