WhatsApp
Menü
Your Cart

Silter Süper Mini Profesyonel Ütü 3.5 Litre

Silter Süper Mini Profesyonel Ütü 3.5 Litre
Silter Süper Mini Profesyonel Ütü 3.5 Litre
  • Model: SPR-MN-2035
7.524,00TL
kdv + 6.270,00TL

Silter Süper Mini Profesyonel Ütü 3.5 Litre

 

Manometreli


 

Su Kapasitesi3.5 litre
Kazan Rezistansı Gücü1250 W @220 V
tü Rezistansı Gücü800 W @220 V
Enerji Tüketimi-1,25 kWh
Voltaj220/230 V 50/60 Hz
Ütüleme Süresi-4,5 saat
Buhar Basıncı2,5 bar
Ağırlık8,5 kg
Buhar Yoğunluğu70 g/dak
Kazan MalzemesiÖzel Paslanmaz Çelik
Buhar Hazırkık Süresi-8 dakika

 

 

 

 

 

ÜRÜN HAKKINDA

Silter Süper Mini Profesyonel Ütü 3,5 Litre - SPR/MN 2035

Portatiftir, istenilen yere rahatça taşınabilir. Küçük ebatları sayesinde kullanım kolaylığı şarjlar ve az yer kaplar. Birkaç dakikada buhar kullanıma hazır olur. Zamandan tasarruf sağlar. Elektrikten tasarruf sağlar. Gövde üzerindeki manometre (1 litrelik ürünler hariç), size buhar basıncını gözünüzle kontrol etme avantajı sağlar. Beş farklı emniyet sistemi (kazan ve ütü termostatı, kazan basınç şalteri, kazan sigortası ve emniyet ventili) ile maksimum güvenlikle ütüleme yapılır. Elektro statik boyalı saç gövdesi dayanıklı ve paslanmalara karşı korumalıdır. Gövde üzerindeki ışıklı ikaz sistemleri sayesinde herkes tarafından rahatça kullanılabilir. Özel paslanmaz çelik buhar kazanı , kireç oluşmasına engel olur ve kireçlenmeden meydana gelebilecek sorunları ortadan kaldırır. Kazan hacimleriyle orantılı olarak su takviyesi yapmadan uzun süre ütüleme yapabilirsiniz. Ergonomik tasarlanmış el ütüsü, hafiftir ve yorulmadan ütüleme yapılmasını sağlar. Sürekli ve güçlü buharı sayesinde elbiseler askıdayken de ütülenir, kol kuvvetine gerek duyulmadan kırışıklıklar anında yok edilir, ütüleme süresi üçte bir oranında kısalır, böylece mükemmel ve zevkli bir ütüleme gerçekleşir. Buhar çıkışını istediğiniz yoğunluğa ayarlayabilme özelliği vardır.

Kullanım Alanları: Konfeksiyon atölyelerinde, terziler, kuru temizlemeciler, modelhaneler, gelinlikçiler, oteller, restaurantlar, ordu evleri, lojmanlar, okullar, yurtlar, askeri birlikler, hastane, klinikler, polis okulları ve ara ütülemede kullanılırlar.

 

Silter Buhar Kazanlı Ütü, Silter KazanlıÜtü Fiyatları, Silter Kazanlı Ütüler, Gazella Buharlı Ütü, Gazella Ütü Fiyatları, Gazzella Buhar Kazanlı Ütü, Silter Ütü, Silter Kazanlı Ütü, Gazzella Kazanlı Ütü, Gazella Ütü, Silter Buharlı Ütü