WhatsApp
Menü
Your Cart

Sanayi Tipi El Ütüleri

Sanayi Tipi El Ütüleri

Sanayi Tipi El Ütüleri

Sanayi tipi el ütüleri, tekstil ve konfeksiyon gibi sanayi alanlarında kullanıma uygun olan ütülerdir. Ancak ütülerimizin gelişmiş özelliklere sahip olması sebebiyle farklı alanlarda kullanılması da mümkündür. Bu el ütüleri kişilerin bilek gücü sayesinde tekstil ürünlerini ütülemelerini sağlar. Kullanışının kolay olması ve her kumaşta kullanılabilmesi sayesinde de sanayi alanlarında işlerin kısa sürede halledilmesini sağlar. Ütülerde yaşanan sorunlar için firmamızın 7/24 teknik servis hizmeti vardır.

Sanayi Tipi El Ütülerinin Çeşitleri

Sanayi tipi ütü kategorisinde bulunan ütülerimiz buharlı, buharsız, dikiş açma buharlı ve ağır tabanlı buharlı gibi ütülerdir. Bu sayede sanayi tipi ütülere sahip olmak isteyenler çeşide bağlı olarak seçim alıp bu ütülerimizi sipariş edilen ürünlerinin kırışıklıklarının düzeltilmesi için kullanabilirler. Buharlı, buharsız ve ağır tabanlı olan sanayi tipi el ütülerinin kategorimizde farklı marka ve modelleri vardır.

Albayrak ütü farkıyla satın alınabilecek sanayi ütüleri marka ve modelleri şunlardır;

  • Silter buharlı el ütüsü
  • Magma buharlı el ütüsü
  • Gazzela elegante buharlı el ütüsü
  • Silter buharsız el ütüsü
  • Silter ağır tabanlı buharlı el ütüsü
  • Silter ağır tabanlı buharsız el ütüsü
  • Gazella slim dikiş açma buharlı el ütüsü
  • Silter pastal ütü

Firmamıza ait olan silter ütü ve diğer ütü modelleri garanti kapsamındadır. Bu sebeple sanayi alanlarında bu ürünlerin kullanımında çıkan arızalar garanti kapsamında değerlendirilir ve insanlar ütülerde yaşadıkları sorunlardan kolay bir şekilde kurtulabilirler. Bu modellerimiz hem sıfır hem de ikinci el olabilmektedir. Bu sebeple müşterilerimiz tercihlerine göre ürünlerimizden sipariş verebilirler.

Sanayi Tipi El Ütülerinin Kullanılabileceği Alanlar

Kategorimizde yer alan sanayi tipi el ütülerinin kullanabileceği alanlar oldukça fazladır. Genel olarak ütülerimiz ütüleme ihtiyacı duyulan sanayi sektöründe kullanıma uygundur. Ancak sanayi ütü çeşitlerimizin en yaygın olarak kullanıldığı alan şunlardır; tekstil atölyeleri, konfeksiyonlar, terzihaneler, model haneler, kuru temizleme ve çamaşırhanelerdir. Bu alanlarda kullanılan ütülerimiz ürünlerdeki kırışıklıkların giderilmesini sağlar. Ayrıca dikiş açma özelliğine sahip olan tekstil ütüsü dikişlere zarar vermeden açma işinde kullanılabilir.

Ekonomik Sanayi Tipi El Ütülerinin Satışı

Sanayi ve üretim alanlarında ütü ihtiyacının karşılanmasını sağlayan sanayi tipi el ütülerimiz ekonomik fiyata sahip olan ürünlerdir. Kategorimizde bulunan sanayi tipi ütü fiyatları uygundur çünkü yaptığımız indirimler sayesinde ütülerin daha ucuza alınmasını sağlıyoruz. Kategorimizde bulunan her modeldeki ütüler için uygun fiyat seçeneklerimiz bulunuyor ve bu sayede insanların uygun fiyatlı ütü kullanmasını sağlıyoruz.

Sanayi Tipi El Ütüsü Siparişi

Albayrak ütü firmamıza ait sanayi tipi el ütülerinin siparişi oldukça kolaydır. Ürünlerimizin iki farklı sipariş yolu vardır. Bunlardan ilki telefonla sipariş ikincisi ise whatsapp sipariştir. Ürünlerimizi satın almak ve bilgi almak isteyenler bu yollardan birisini kullanarak firmamızla iletişime geçebilirler. Hem sıfır hem de ikinci el sanayi ütü fiyatları ve teslimatı konusunda bizden bilgi alabilirler.

Gösterilen: 1 ile 9 arası, toplam: 9 (1 Sayfa)