WhatsApp
Menü
Your Cart

Kendinden Kazanlı Paskala ve Masaları

Kendinden Kazanlı Paskala ve Masaları

Kendinden Kazanlı Paskala ve Masaları

Kendiliğinden kazanlı olarak kullanılan paskara masası tüm işlerinizi tek yerden yapmanıza kolaylık sağlayacak. Buhar kazanı içerisinde olan kendinden kazanlı paskala ve masaları ile tek ütü çalıştırabilirsiniz. Otomatik olarak kullanabileceğiniz ürünümüz ütü işlerinde daha hızlı ve yüksek performans sağlar. Kol kısımlarını daha rahat ütülemenizi sağlayacak aparata sahiptir. Pompa sistemi sayesinde 7/24 durmadan ütü yapabileceğiniz bir sistemdir.

Kendinden Kazanlı Paskara ve Masaları

Kendinden kazanlı masa çeşitlerimiz her kullanıma uygundur. Kuru temizleme, otel, çamaşırhane, tesis, tekstil ve hazır giyimde kullanılan paskara masalarımız daha pratik ütü sağlar. Ayrı bir buhar kazanına ihtiyaç duymadan kendinden kazanlı ütü masalar ile tek çalışma alanı konforu sunuyor. Kullanım alanında ek malzeme ve bağlantıya ihtiyaç duymadan, kendinden kazanlı paskara kullanılarak bütçeden tasarruf edersiniz.

Kendinden kazanlı paskara masa modellerimiz;

  • Kendinden kazanlı kol aparatlı geniş paskara
  • Kendinden kazanli dar paskara
  • Kendinden kazanlı vakumlu geniş paskara ütü
  • Kendinden kazanlı kol aparatlı vakumlu dar paskara ütü
  • Kendinden kazanlı full sistem dar paskara ütü

Bu modellerimiz ütü yapılacak ürün özelliğine göre değişmektedir. Pantolonlar için dikişlere özel vakumlu kazanlı dar paskara modelimiz idealdir. Geniş paskara modellerimiz daha büyük ölçülerdeki kumaşlar için idealdir. Ürünlerimizde kendinden kazanlı paskaralı ütü fiyatları bütçenize uygundur.

Kendinden Kazanlı Vakumlu ve Vakumsuz Kol Aparatlı Geniş Paskara

Kendinden kazanlı yapısıyla vakumlu ya da vakumsuz olarak kullanılabilen modellerimizin kullanımı oldukça konforlu. Kol aparatı ile ceket, gömlek ya da dar ürünlerin rahatlıkla ütülenmesi sağlanıyor. Vakum özelliği ile kendinden kazanlı paskara ütü yaparken ürünlerin kayması önlenmiş oluyor ve "jilet gibi" tabiri kadar ince işçilikli ütülü ürünler ortaya çıkıyor.

Kendinden Kazanlı Full Sistem Dar Paskara Ütü

Kuru temizleme işlerinde kullanılan kendinden kazanlı full otomatik ve 2 adet ütü çalıştırma kapasitelidir. Bacalı vakum sistemi ile kendinden kazanlı ütü fiyatları yüksek performans için oldukça düşüktür. Baca özelliği ile yere hava vermez ve yerde bulunan tozlar sağlığınızı etkilemez. Balanser sistemi ile yorulmadan ütü yaparsınız. Kol aparatıyla kolay ütü yapmanıza yardımcı olur.

Kedinden Kazanlı Paskara Masa Pompa Sistemi

Paskara masa sistemlerimiz arasında yer alan kendinden kazanlı paskara ikinci el olarak sizlere sunulmaktadır. Terzi, kuru temizleme ve daha birçok temizlik işlerinde kullanılmaktadır. Çamaşırhanelerde, otel ve tesislerin çamaşır temizleme alanlarında kurutma işlemi sonrası yapılan işlemler arasındadır. Ütünün kesintisiz yapılması sağlanır.

Pompa sistemi ile 7/24 çalışan ütüleme işlerinde sorunsuz devam edebilirsiniz. Sıfır ya da ikinci el talepleriniz için bizleri arayabilirsiniz. Kendinden kazanlı paskara masalarımız arasından vakumlu ya da vakumsuz tercih yapabilirsiniz. İşleminizi gerçekleştireceğiniz her kumaşa uyum sağlayarak, kısa sürede ara ve son ütü işlemini bitirmenizi sağlar. Tekstil atölyelerinde, hazır giyim ve kumaş üretim alanlarında kullanımı oldukça fazladır.

Genelde Kurutemizleme için tasarlanmıştır. Buhar kazanı içerisindedir. Ayrıca farklı bir buhar kazanı bağlanmayı gerektirmez. Tek ütü çalıştırma kapasitesindedir. İstenildiği takdirde 2 ütü çalıştıma özelliği eklenebilir. Ful otomatik sistemdedir. Modelhane, Terzihane, Kurutemizleme ve ara ütüde güv..
36.000,00TL kdv + 30.000,00TL
Buhar kazanı içerisindedir. Ayrıca farklı bir buhar kazanı bağlanmayı gerektirmez. Tek ütü çalıştırma kapasitesindedir. İstenildiği takdirde 2 ütü çalıştıma özelliği eklenebilir. Ful otomatik sistemdedir. Modelhane, Terzihane ve ara ütüde güvenle kullanılır. Kol aparatı sayesinde ceket kol gibi yerl..
28.800,00TL kdv + 24.000,00TL
Buhar kazanı içerisindedir. Ayrıca farklı bir buhar kazanı bağlanmayı gerektirmez. Tek ütü çalıştırma kapasitesindedir. İstenildiği takdirde 2 ütü çalıştıma özelliği eklenebilir. Ful otomatik sistemdedir. Modelhane, Terzihane, Kurutemizleme ve ara ütüde güvenle kullanılır. Kol aparatı sayesinde ceke..
26.400,00TL kdv + 22.000,00TL
Buhar kazanı içerisindedir. Ayrıca farklı bir buhar kazanı bağlanmayı gerektirmez. Tek ütü çalıştırma kapasitesindedir. İstenildiği takdirde 2 ütü çalıştıma özelliği eklenebilir. Ful otomatik sistemdedir. Modelhane, Terzihane, Kurutemizleme ve ara ütüde güvenle kullanılır. Bünyesindeki pompa sistemi..
25.200,00TL kdv + 21.000,00TL
Buhar kazanı içerisindedir. Ayrıca farklı bir buhar kazanı bağlanmayı gerektirmez. Tek ütü çalıştırma kapasitesindedir. İstenildiği takdirde 2 ütü çalıştıma özelliği eklenebilir. Ful otomatik sistemdedir. Modelhane, Terzihane, Kurutemizleme ve ara ütüde güvenle kullanılır. Bünyesindeki pompa sistemi..
26.400,00TL kdv + 22.000,00TL
Gösterilen: 1 ile 5 arası, toplam: 5 (1 Sayfa)