WhatsApp
Menü
Your Cart

Ütü Teflonları ve Silikon Altlıklar

Ütü Teflonları ve Silikon Altlıklar

Ütü Teflonları ve Silikon Altlıkları

Ütü yaparken önemli olan ütünün yanmaz, yapışmaz ve kaymaz ütü altlıkları kullanılarak yapılmasıdır. Birçok üründe kullanılan ve hassas kumaşlara uygulanan ütülerin masa ve paskara kullanımında ek altlıklara ihtiyaç duyulur. Ütü altlıkları kullanırken, ütülenecek malzemenin özellikle daha verimli ve kısa sürede ütülenmesini sağlar. Ütü kullanımında kumaşın değiştirilmesi esnasında üzerine konacak bir altlığa ihtiyaç vardır.

Ütü Teflonları ve Silikon Altlıkları Özellikleri

Ütü kullanımı vakumlu paskara, vakumsuz paskara, ev tipi, buhar kazanlı, silindir gibi birçok ütü işlevi gören aletle yapılmaktadır. Bu kullanımları kolaylaştırmak adına ütü aksesuarları önemli bir kolaylık sağlar. Kolay bir çalışma için ütü teflonları ve silikon altlıkları kullanılmalıdır.

Özellikleri;

  • Yanmaz.
  • Yapışmaz.
  • Kumaşın kaymasını engeller.
  • Kolay kullanım sağlar.
  • Kumaşın tutunmasına imkân tanır.
  • Kumaşın kırışmadan ütülenmesini sağlar.
  • Ütünün dilediğiniz alanda silikon altlıkla yatay olarak kalmasını sağlar.

Bu özellikler ile kullanımı konforlu hale getirir ve zamandan tasarruf etmenizi kolaylaştırır.

Kuru Temizlemede Ütü Teflonları ve Silikon Altlık Kullanımı

Kuru temizleme günümüzde en fazla talep gören iş alanları arasındadır. Günlük koşuşturmada ya da bireysel temizliğin mümkün olmadığı durumlarda kuru temizleme tercih edilir. Kuru temizlemeden çıkan kıyafetlerin profesyonel ve yeni alınmış gibi olması kullanılan ütü ve ütü altlığı ürünleri ile gerçekleşmektedir. Daha pratik ve profesyonel sunum adına ütü ile birlikte ütü aksesuarları da almanız tavsiye edilmektedir.

Otel, Tesis ve Restoran Ütü Teflonları ve Silikon Altlık Kullanımı

Otellerde kullanılan birçok ürün arasında çarşaf, yastık kılıfı, masa örtüleri ve perde gibi şık ürünler bulunmaktadır. Otellerde, tesis ve restoranlarda kullanılan ürünler bu işletmelerin prestiji adına önemlidir. Ciddi bütçeler ayrılır ve sunum yapılır. Bu anlamda kullanılan hijyen ve düzen çamaşırhaneler tarafından işletme bünyesinde gerçekleştirilir. Ütü modelleri arasında sanayi tipi kullanım yapan işletmeler, ürünlerinin yıkama ve ütüleme sonrası zarar görmesini istemez. Kullanılan ütü kadar ütü yedek parçaları, aksesuarları da önemlidir. Yanmaz ve yapışmaz özelliğe sahip ütü altlığı kullanımı bu nedenle çok önemlidir.

Moda Evi ve Terzi Ütü Teflonları ve Silikon Altlık Kullanımı

Özel kumaş ve işlemelerin yer aldığı, oldukça pahalı kıyafetler, tasarımlar ya da tadilat amaçlı verilen yüksek bütçeli ürünlerin işlem sonrası ütüleme aşamasına girmesi en zorlu işlemdir. Özellikle moda evleri böyle bir riski göz önüne almak istemez. Ütü teflon altlık ve silikon altlık ürünlerimizi alan birçok moda evi gönül rahatlığıyla, stressiz kullanım sağladıklarını bizlere belirtmektedirler.

Hassasiyetinizi anlıyoruz ve sizlere yanmaz, yapışmaz ve kaymaz kelimelerinin garantisini veriyoruz. Birçok işletme, ev ve üretim firmaları tarafından kullanılan ütü altlıklarımız hazır giyimde de tercih edilmektedir. En sevilen renklerde üretilmiş olan ütü altlıklarını kullanmak sizlere pozitif enerji verecek ve sizi yormayacak. Ürünlerimizde özellikle ütü işlemini sorunsuz, kolay ve daha az yorucu atlatmanızı hedefliyoruz.

Aluminyum Ütü TeflonuÖzellikleri: * Ütüleme esnasında istenmeyen kumaş    parlamalarını önler.* Unutkanlıktan kaynaklanan yanma hatalarını    önler.* Çok yüksek ısılarda bile en hassas kumaşlara    dahi zarar vermez.* Ütüleme esnasında ıslak ütü bezi kullanımına ge..
120,00TL kdv + 100,00TL
Gösterilen: 1 ile 2 arası, toplam: 2 (1 Sayfa)